Kontakt

Termin sesji indywidualnych oraz par ustalamy wspólnie podczas pierwszego kontaktu telefonicznego lub mailowego. Prowadzę terapię w godzinach rannych, popołudniowych oraz wieczornych od poniedziałku do soboty.

Zapisy na terapię przyjmuję od poniedziałku do piątku w godzinach 09:00-20:00.

Drodzy Państwo, nie odbieram telefonów podczas prowadzonych sesji. Jeśli chcą się Państwo ze mną skontaktować, proszę zostawić wiadomość, wysłać sms lub e-mail i poczekać cierpliwie. Oddzwonię w pierwszej wolnej chwili.

Gabinet zlokalizowany jest w dzielnicy Battersea, w południowo – zachodniej części Londynu. Dogodny i szybki (jeśli nie ma korków – około 10-12min) dojazd autobusem >nr 170 z London Victoria w kierunku Clapham Junction, lub z Clapham Juncion w kierunku London Victoria. Nazwa przystanku: Sunbury Lane. Najbliższa stacja metra: Sloane Square (25 min piechotą).

Osoby dojeżdżające samochodem mogą parkować na ulicy Bolingbroke Walk, Sunbury Lane, Battersea Church Road. Niestety parking jest płatny.

Bardzo proszę szczególnie osoby, które po raz pierwszy będą się ze mną spotykały o przeznaczenie odpowiedniej ilości czasu na dojazd. Ułatwi nam to rozpoczęcie zaplanowanej sesji o czasie, a tym samym wykorzystanie jej w pełni.

PRYWATNY GABINET PSYCHOTERAPII
Mgr Wojciech Dubiel

3 Exford Court
Bolingbroke Walk
SW11 3NJ
Londyn

Tel: 07704 455 908
e-mail: dubiel@mind.org.pl